Kręcimy musical

Od maja kręcimy zdjęcia do nowego filmu opowiadającego o tym jak niewiele trzeba by odmienić czyjeś życie. Nasi bohaterowie ukazani zostali na zasadzie kontrastu ich losy przeplatają się ze sobą. Osobą, która odmienia życie poszczególnych, pojawiających się w filmie postaci, jest bufetowa grana przez naszą uczennicę Patrycję. Kolejną charakterystyczną postacią naszej opowieści jest starszy pan, grany przez aktora Teatru Reduta Adama Wrocławczyka. Pan Adam w przepiękny sposób śląska gwarą opowiada o Alicji, która znalazła się  po drugiej stronie lustra, przenosząc widza do krainy berów i bojek.

Sylwia Pradelok

Sylwia Pradelok

mgr Sylwia Pradelok-Świerc – logopeda (Logopeda Kliniczny Terapii Wczesnodziecięcej) Dodatkowe kwalifikacje: terapia behawioralna, oligofrenopedagogika, Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa

Więcej wpisów - Website

Wycieczka do Lasu Kochłowickiego

W dniu 08.06 pojechaliśmy do lasu, gdzie obcowaliśmy z przyrodą, spacerowaliśmy leśnymi ścieżkami, słuchaliśmy śpiewu ptaków i relaksowaliśmy się nad stawami.

Wizyta w Chorzowskim Zoo :)

W ubiegłą środę zorganizowaliśmy dla naszych podopiecznych wycieczkę do Chorzowskiego ZOO. Pogoda była wcześniej zamówiona, także świeciło słoneczko i przy pięknej pogodzie widzieliśmy  duże zwierzęta m.in. gepardy, żubry, zebry, słonie, ale i też te najmniejsze pająki, węże, egzotyczne ptaki, ryby.
Przez znaczną część czasu towarzyszył nam paw, co spowodowało nie lada  atrakcję,bo wszystkim dopisywały humory i ochoczo spacerowaliśmy po zielonych terenach Zoo.