Nareszcie Wiosna!

Chyba jak większość z nas już od dawna wyczekiwał, kiedy w końcu pojawi się Wiosna!  No i stało się!

JEST I ONA!

Pani Wiosna również zawitała w naszym ośrodku i wszystkie grupy z tej okazji przygotowały piękne prace.

Królewna Śnieżka po ślonsku!

Nasi terapeuci przygotowali przedstawienie pt. Królewna Śnieżka w gwarze śląskiej. Wszystkim bardzo się podobało!  Spektakl został nagrany i dla zainteresowanych podaje link do portalu YouTube   <—— kliknij obok :)

 

Wizyta w Hospicjum

W poniedziałek delegacja uczniów realizujących program The Gateway vAward, odwiedziła swoich kolegów z Hospicjum Cordis w Katowicach. Spotkania odbywają się w ramach akcji „Cząstka mnie dla Ciebie”, celem akcji jest ukazanie jak duży potencjał drzemie w naszych niepełnosprawnych podopiecznych, którzy mimo własnych ograniczeń mogą zrobić coś dla innych.   

Sylwia Pradelok

Sylwia Pradelok

mgr Sylwia Pradelok-Świerc – logopeda (Logopeda Kliniczny Terapii Wczesnodziecięcej) Dodatkowe kwalifikacje: terapia behawioralna, oligofrenopedagogika, Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa

Więcej wpisów - Website

Zajęcia z mas plastycznych :)

Dzisiaj poznaliśmy co to jest ciecz newtonowska, później dodaliśmy kilka składników i powstała masa plastyczna zwana również ciastoliną :)

Zapraszam do oglądania zdjęć!

8 marca – Dzień Kobiet!

Z okazji Dnia Kobiet grupa OET 5 przygotowała dla wszystkich małych i dużych Kobiet  piękne kwiaty! :)

Szkolenie p. Agnieszki i p. Moniki

W dniu 01.03. w ramach wewnętrznego doskonalenia nasze koleżanki terapeutki przeprowadziły szkolenie z mas plastycznych. Dowiedzieliśmy m. in. co to jest ciesz nienewtonowska i jak ją zrobić? Jak w kilku krokach zrobić ciastolinę lub „dywan” sensorycznych.  Zapraszam do galerii!